HOŞGELDİNİZ! BUGÜN 25 TEMMUZ 2024, PERŞEMBE

MİNİKLER SANATA İLK ADIMLARINI ATTI

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Çocuk Hakları Birimi tarafından 4-5 yaş grubu minikler için düzenlenen "Sanata İlk Adım" adlı resim atölyesi büyük ilgi gördü.
28.01.2024 14:36
MİNİKLER SANATA İLK ADIMLARINI ATTI
MİNİKLER SANATA İLK ADIMLARINI ATTI
Çocuklara yönelik çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi Çocuk Hakları Birimi, düzenlediği etkinliklerle farkındalık yaratmaya devam ediyor.
Yarıyıl tatil döneminde birbirinden özel atölyeler düzenleyen Sosyal Hizmetler Dairesine bağlı Çocuk Hakları Birimi son olarak 4-5 yaş grubu minikler için "Sanata İlk Adım" atölyesi gerçekleştirdi.


Minikler atölyede resim yapma tekniklerini öğrenirken yaptıkları ilk resimlerle de dikkat çektiler. Renkli ve eğlenceli atölyede sanatsal yeteneklerini keşfeden minikler, ortaya çıkardıkları resimlerini eğitmenler ve aileleri ile büyük bir sevinç ve heyecanla paylaştılar.


Çocuk Hakları Biriminin yarıyıl tatilinde çocuklar için düzenlediği atölyeler büyük ilgi görürken ebeveynlerde etkinlikler dolayısıyla Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ettiler.

 

Yorumlar
Yorum bulunmuyor.
Yorumlarınızı paylaşın

--


logo

   E-posta: bilgi(@)eskisehirdenhaber.com
Tüm hakları Eskişehirden Haber adına saklıdır: ©2019-2024

Yazılı izin alınmaksızın site içeriğinin fiziki veya elektronik ortamda kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması veya yeniden yayınlanması aksi belirtilmediği sürece yasal yükümlülük altına sokabilir. Daha fazla bilgi almak için telefon veya eposta ile irtibata geçilebilir.
Mobil uyumlu haber yazılımı: www.eticaret.com.tr